Baby Safe&Clean Textil

Unavuje Vás opakované náročné čištění dětské autosedačky nebo kočárku? Hledáte způsob, jak chránit sedadla ve Vašem automobilu před nasáknutím nápoji, močí a dalším znečištěním? Chcete prodloužit životnost dětské výbavy nebo zachovat její perfektní stav z důvodu budoucího prodeje?

Právě pro Vás jsme vyvinuli moderní impregnační přípravek Baby Safe&Clean Textil.

Baby Sefe&Clean TEXTIL je vodní impregnační přípravek na bázi nanočástic určený pro povrchovou ochranu textilu, koženky a kůže. Přípravek vytváří na ošetřeném povrchu ultra tenkou vysoce hydrofobní nano vrstvu, která chrání materiál před vnějšími nepříznivými vlivy jako jsou vylité nápoje, moč, pot nebo bláto, a výrazně usnadňuje budoucí čištění a údržbu. Vrstva má samočistící schopnost (takzvaný lotosový efekt), je plně transparentní a nezanechává mastný film. 

Ošetřený materiál se stává vysoce hydrofobním, ale zároveň prodyšným a paropropustným. Přípravek lze použít i pro impregnaci bot nebo oblečení. Při správné aplikaci dokonale ochrání Vás i Vaše dítě před zmoknutím nebo nasáknutím Vašeho oblečení při procházkách v lese nebo mokré trávě.

Přípravek je vhodný pro impregnaci kočárků, autosedaček, polstrování, bot, oblečení, hraček, koberců, matrací, ložního prádla a dalších textilních povrchů.

  • Efektivně chrání materiál před nasáknutím
  • Ochranná vrstva je plně transparentní,  prodyšná a paropropustná
  • Aplikace je snadná, přípravek se nanáší pouze v jedné vrstvě
  • Neobsahuje žádné nebezpečné látky (varovné symboly), je biologicky odbouratelný, neškodí životnímu prostředí
  • Splňuje požadavky vyhlášky o hygienických požadavcích na výrobky pro děti do 3 let

Přípravek Baby Safe&Clean TEXTIL byl testován a splňuje požadavky vyhlášky MZ ČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let, ve znění vyhlášky č. 521/2005 Sb.